مرکز نوین سرت ارائه دهنده انواع گواهینامه ایزو ، CE، HSE

سایت ایزو

4.8/5 - (145 امتیاز)

سایت ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو معتبر از مراجع اصلی

اغلب متقاضیان اخذ گواهی نامه ایزو به جهت دریافت و اخذ گواهینامه ایزو خود درون گوگل به دنبال سایتهای ثبت و صدور گواهی نامه های اصلی ایزو هستند. اما این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد که سراغ سایت کدام مرکز مشاوره و و صدور گواهینامه می روید. متاسفانه این روز ها سایت هایی با عنوان ثبت و صدور گواهی نامه ISO همراه با تبلیغات دوغین و دریافت هزینه های گزاف از درخواست کنندگان که تنها وقت ارزشمند شما را هدر می دهند زیاد دیده می شود. امروز در خدمت شما هستیم تا شما را از اهداف برخی از این قبیل افراد سودجو آگاه سازیم بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای مطلب سایت ایزو با نوین سرت همراه باشید.

 

تعداد بسیاری از شرکت های متقلب با سوء استفاده از عناوین و القاب مختلف و همچنین دهن پرکن و همین طور به واسطه طراحی سایت های متفاوت و متعدد اقدام بجهت تبلیغات ثبت و صدور گواهی ایزو می نمایند. این دسته افراد با پرداخت هزینه ای به گوگل سعی بر این دارند تا سایت ایزو خود را به صفحات اول برده و مشتری بیشتری از این راه جذب کنند.

شرکتی که می آید و یک شبه یک سایت می زند و بعد خودش را متقلبانه به عنوان صادر کننده گواهی نامه ایزو معرفی می نمایند به گوگل هزینه داده تا درون صفحه اول نمایش داده شوند و با کارها و فعالیتهای زیر زمینی خودشان اقدام به اغفال متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو می نماید.

ایزو IAF چیست ؟

IAF مخفف انجمن اعتبار دهندگان بین المللی می باشد که در سایت رسمی ایزو نیز قید شده است. با مراجعه به سایت IAF خواهید دید که که اغلب کشورها درون IAF عضو هستند و همواره و همیشه عضویت خودشان را حفظ می کنند. هر کشور درون IAF حداقل یک نماینده دارد. نماینده ایران و تنها نماینده ایران مرکز ملی تایید صلاحیت ایران هست که به عنوان نماینده ی ایران درون سازمان ملی استاندارد در IAF قابل مشاهده می باشد.

 

بعد از شناسایی نمایندگان هر کشور درون IAF کافی هست نام سایت معرفی شده را ملاحظه کنید و در همین راستا وارد سایت نهاد رسمی هر کشور بشوید که به این نمایندگان قانونی کشورها اصطلاحا AB  می گویند. آدرس اینترنتی و اصطلاحا لینک هر سایت AB را از هر کسی نگیرید. به دلیل اینکه ممکنست با بازی با حروف و کلمات آن سایت جعلی را به شما معرفی کنند. به همین جهت برای اطمینان از اینکه سایت اصلی AB را در دست داشته باشید از لینک سایت IAF استفاده کنید.

لازم به ذکر است که AB ها به خودی خود صادر کننده مدارک و گواهی استاندارد های ایزو نیستند و کار را به مراکز مشاوره و صدور گواهینامه ایزو ذی صلاح همچون نوین سرت برون سپاری خواهند کرد که به طور کلی به این نوع مراکز CB گفته می شود.

درون هر AB چندین CB فعال هستند. لیست CB های مجوز دار در هر AB حتما موجود هست و به راحتی و سهولت قابل دسترسی می باشد.

 INSO چیست؟

سازمان ملی استاندارد ایران (INSO) تنها سازمان ذیصلاح در کشور برای تدوین و انتشار استانداردهای ملی است. این سازمان مرجع رسمی حاکمیتی است که مسئولیت سیاستگذاری، نظارت خوب در زمینه استاندارد، هدایت سیستم استاندارد و تضمین کیفیت کالا و خدمات را بر عهده دارد.

INSO در سفر خود به سوی تعالی و ایفای نقش کلیدی خود در ارتقای خدمات استانداردسازی، اندازه‌شناسی، اعتبارسنجی و ارزیابی انطباق همواره در حال تحول بوده و شهرت و شهرت منطقه‌ای و بین‌المللی را کسب کرده است.

استانداردسازی در ایران با تصویب قانون اوزان و معیارهای ایران در سال 1925 آغاز شد و ساختار اولیه استاندارد ملی در چارچوب یک دفتر وابسته در وزارت بازرگانی در سال 1953 ایجاد شد. نیاز روزافزون صنایع داخلی به تولید محصولات مطابق با مجموعه ای از هنجارها و استانداردهای شناخته و منجر به تصویب لایحه تأسیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (ISIRI) در سال 1349 شد. بنابراین مؤسسه با توجه به وظایف و مسئولیت های مشخص شده زیر نظر وزارت کشور به بهره برداری رسید. صنعت، معدن و تجارت و در همان سال به سازمان بین المللی استاندارد (ISO) پیوست.

ISIR چیست؟

نقش حیاتی ISIRI به عنوان یک نهاد قانونی، ایجاب می‌کند که مؤسسه به یک نهاد مستقل ملی تبدیل شود. از این رو وضعیت آن با نظارت مستقیم رئیس جمهوری اسلامی ایران ارتقا و تعیین  است. این ابتکار با بازنگری در قانون ISIRI مصوب مجلس که از سال 1390 در دست اجرا بود، انجام شد و در نتیجه این موسسه از نظر ساختار اداری تحت نام جدید سازمان ملی استاندارد ایران (INSO) ارتقا یافت.

 

بر اساس قانون اصلاح قوانین و مقررات INSO مصوب بهمن ماه 93 و بعداً در خرداد 1376 اصلاح شد، شورای عالی استاندارد بالاترین مرجع تصمیم گیری درباره سیاست های اینسو است.

ایزو چیست؟

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ایزو) الزامات یک عملکرد استاندارد سیستماتیک مدیریت کسب و کار را برای سازمان  ها فراهم می کند. این استاندارد برای سازمان های کوچک و متوسط و نوپا بسیار مفید است زیرا سبب مزیت های متعددی می شود. سازمان هایی که خواستار اخذ گواهی ایزو خود می باشند می توانند به راحتی گواهی و مدرک خود از مراجع معتبر ارائه دهنده خدمات و صدور گواهینامه ISO در ایران دریافت می کند. این استاندارد با نام استاندارد QMS نیز شناخته می شود، این گواهینامه از بسیاری جهات به سازمان کمک می کند مانند افزایش بهره وری سازمان، ارتقای عملکرد کلی سازمان، ایجاد فرصت های تجاری جدید برای سازمان، افزایش رضایت مشتری و غیره. این اطمینان را به شما خواهیم داد که با نوین سرت به تمامی فرصت های رشد آتی خود خواهید رسید.

مزایای برتر گواهینامه ISO

هزاران شرکت کوچک و متوسط هر ساله گواهینامه استانداردهای کیفیت بین‌المللی مختلف را دریافت می‌کنند تا برند خود را نشان دهند و به مشتریان خود نشان دهند که خدمات با کیفیت برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. کلیه سازمانها اعم از تولیدی، بازرگانی، مهمانداری، غذا، آموزش، فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، خدمات بازرگانی و ادارات دولتی می توانند از گواهینامه کسب و کار خود با گواهی ISO در ایران بهره مند شوند. در زیر مهمترین مزایای دریافت گواهینامه ISO  است.

 

  • برای افزایش ارزش برند سازمان.
  • واجد شرایط شدن برای درخواست برای مناقصه های مختلف.
  •  انتقال خدمات/محصولات به بازارهای بین المللی.
  • افزایش کارایی سازمانی و اعتماد کارکنان.
  •  رقابتی شدن در بازار.

 

اخذ گواهینامه به کمک سایت های ایزو

برای اخذ گواهی ISO خود لازم است ارگان های صدور گواهینامه ایزو در ایران را که خدمات گواهینامه ایزو معتبر ارائه می دهند را بیابید. برای اینکار سایت های ایزو معتبر بسیاری وجود دارند که در این راه میتوانند کمکتان کنند. توصیه می شود قبل از اقدام هرچیزی از طریق راه های ارتباطی که در سایت های صدور ایزو است تماس حاصل فرمائید و با کارشناسان مجموعه مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. از این حیث برای اطلاع از هزینه صدور گواهینامه  ISOپیشنهاد را از سازمان صدور گواهینامه می توانید دریافت کنید.

پس از اطلاع از هزینه و مطمین شدن از CB به مرجع صدور گواهینامه ISO مراجعه کنید. قبل از مراجعه بهتر است تا سازمان کلیه مدارک لازم را تهیه و با حفظ سوابق لازم در سازمان پیاده سازی کند. بر اساس یافته‌ها و نتیجه‌گیری‌های ممیزی که سازمان برای گواهی ISO  اعطا می‌شود، تیم حسابرسی CB  برای ممیزی از شما بازدید خواهد کرد. مفتخریم اعلام کنیم نوین سرت در طول سالهای ارائه خدمات خود با معقول ترین هزینه ها همراه با کارشناسان و ممیزان متخصص و کار کشته در کنار شما عزیزان است تا فرایند اخذ و دریافت گواهینامه ایزو به بهترین نحو و سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

دریافت گواهینامه ISO به کمک سایت ایزو نوین سرت

دیگر نیاز نیست نگران این باشید که از بین این همه سایت ایزو کدام یک را برای صدور گواهی نامه ISO خود انتخاب کنید. نوین سرت سازمانی معتبر و متخصص در صدور گواهینامه های ISO 9001، ISO 14001، ISO 45001، ISO 27001، ISO 22301، ISO 22000، ISO 20000، HACCP، CE MARK، گواهینامه و مشاوره CMMI است. ما حضور جغرافیایی خود را در سراسر جهان و خدمات خود را در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و … ارائه می دهیم.

همه مشاوران و کارشناسان ما ممیزان اصلی گواهی هستند و با تخصص عملکردی و فنی همراه با تجربه عملی خود متمایز می شوند و در نتیجه تضمین می کنند که مشتریان ما مؤثرترین و حرفه ای ترین خدمات را دریافت می کنند. ما به سابقه 100% اثبات  خود برای صدور گواهینامه ایزو موفق در ایران افتخار می کنیم.

ماموریت نوین سرت

ماموریت نوین سرت ارائه راه حل های تجاری مقرون به صرفه، رقابتی و عملی برای کمک به سازمان ها برای دستیابی سریع به گواهینامه ISO در ایران است. رویکرد ما ساده و قابل درک است. ما یکی از معدود شرکت های مشاوره حرفه ای با پایگاه مشتری و سبد خدمات جهانی هستیم که تمامی گواهینامه های کیفیت بین المللی از جمله ISO، CE، HACCP و CMMI را پوشش می دهد. امروز با تیم ما تماس بگیرید تا یک پیشنهاد رقابتی رایگان بدون تعهد از تیم توسعه کسب و کار اختصاصی ما دریافت کنید. ما یک نقل قول جامع را طراحی خواهیم کرد که مطابق با نیازهای شما باشد.

 

چگونه نوین سرت می تواند به شما کمک کند؟

نوین سرت شریک بهبود کسب و کار شما است. نوین سرت برای بیش از 100 سال بهترین شیوه را شکل داده‌ایم . و به سازمان‌ها در سراسر جهان کمک می‌کنیم تا تعالی را تعبیه کنند، شایستگی و قابلیت رشد پایدار را ایجاد کنند.

نقشه راه فرآیند صدور گواهینامه ISO در سایت ایزو نوین سرت

در زیر خلاصه ای از نقشه راه مشاوره ایزو ما برای صدور گواهینامه ISO در نوین سرت است:

 

  • تجزیه و تحلیل GAP کامل شرکت شما با توجه به الزامات گواهینامه شما.
  • آموزش و راهنمایی تیم خود برای اجرای بهترین شیوه ها طبق دستورالعمل های صدور گواهینامه.
  • ارائه پشتیبانی 24/7 به تیم خود برای ایجاد اسناد مطابق با الزامات گواهینامه.
  • انجام پیش ارزیابی و حسابرسی داخلی.
  • ممیزی نهایی گواهی توسط نهاد صدور گواهی – موفقیت تضمین است!

ما کل فرآیند را برای مشتری بدون دردسر نگه می داریم. رویکرد «ساده‌تر، سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر» ما تضمین می‌کند که گواهینامه ISO می‌تواند تنها در 7 تا 30 روز از زمان به دست آید. به دلایل زیر باید ما را برای گواهینامه ISO خود در ایران انتخاب کنید.

با حداقل مستندات، کل فرآیند صدور گواهینامه را ساده تر می کنیم و هزینه صدور گواهینامه ISO را مقرون به صرفه می کنیم. تمرکز ما بر آموزش و بهبود نتایج است. ما مسئولیت تمام عیار صدور گواهینامه اصلی ایزو را بر عهده می گیریم . همچنین می توانیم راه حل یک مرحله ای شما برای مشاوره، آموزش، ممیزی و صدور گواهینامه باشیم.

جمع بندی

اگر سازمان شما در ایران واقع  است و به دنبال گواهینامه ISO می باشید، لطفاً با یک موسسه گواهینامه ایزو معتبر و حرفه ای تماس بگیرید.

مطالعه مطالب زیر برای شما مفید خواهد بود :
روش گواهینامه ایزو معتبر
اخذ گواهینامه CE معتبر
انواع گواهینامه HSE معتبر
مدلهای گواهینامه آموزشی معتبر
مشاوره رایگان گواهینامه

این ما هستیم که به سازمان شما کمک کند تا گواهی ISO را به عنوان بهترین هزینه رقابتی دریافت کند و شریک سازمان شما برای افزایش بیشتر سودآوری سازمان در کنار سایر مزایا باشد. پس با نوین سرت یعنی ارائه دهنده خدمات گواهینامه ایزو حرفه ای پیشرو در ایران در تماس باشید.

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس مرجع اصلی صدور گواهینامه ایزو

ایزو ومقالات مفید

گفتگوی آنلاین
Send via WhatsApp